Tauron Kontakt

Tauron Kontakt

TAURON Kontakt

Jeżeli potrzebujesz skontaktować się z firmą TAURON w sprawie obsługi, to infolinia TAURON działa między godzinami 7.00 i 20.00 od poniedziałku do piątku, a Doradcy czekają pod numerem 32 606 0 606. Koszt połączenia według stawek operatora.

Dzwoniąc na numer 555 444 555 od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-20.00, a w weekendy od 9.00 do 18.00 skontaktujemy się z Infolinią sprzedażową. Połączenie płatne wg stawek operatora.

Infolinia TAURON

Awarię prądu lub uszkodzenie sieci zgłosisz pod numerem 991. Pod tym samym numerem dowiesz się więcej o planowanych i awaryjnych wyłączeniach energii elektrycznej. Dla wszystkich, którzy dzwonią z obszaru działalności TAURON Dystrybucja S.A  połączenia całodobowo, bezpłatnie. Natomiast dla dzwoniących z innych obszarów niż teren działalności obowiązuje numer 32 303 0 991, jednak połączenia są płatne wg stawek operatora.

Adres korespondencyjny to TAURON Obsługa Klienta sp. z o.o. ul. Lwowska 23, 40-389 Katowice

Jeśli chcielibyśmy osobiście spotkać się z Doradcami to dostępne są Punkty Obsługi Klienta (POK)
Punkty obsługi znajdują się w czterech województwach. Są to: województwo małopolskie, województwo dolnośląskie, województwo śląskie, województwo opolskie. Możesz odnaleźć najbliższy punkt obsługi za pomocą strony TAURON wybierając województwo i wpisując kod pocztowy.

Prąd dla firm?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *